درباره ما

شرکت سامانه پیشگام طب آراز (مسئولیت محدود) مستقر در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی تبریز فعالیت خود را از سال 87 آغاز کرده است. اعضای موسس و هیات مدیره ی این شرکت متشکل از افراد با تجربه و متخصص دارای بالاترین مدرک تحصیلی مرتبط و از اساتید دانشگاه هستند.

مدیریت عامل شرکت بر عهده ی آقای دکتر حنیف یعقوبی ، دکتری مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) و پسا دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تبریز و رئیس هیات مدیره شرکت سرکار خانم دکتر ژیلا محمدی ، دکتری مهندسی پزشکی (بیومکانیک) و استاد دانشگاه میباشد.

فعالیت شرکت پیشگام طب آراز طراحی ، تولید تجهیزات پزشکی و تصویربرداری و همچنین مشاوره و تجهیز مراکز درمانی و کلینیکی می باشد. طراحی ، برنامه نویسی و ساخت تجهیزات پزشکی مطابق با آخرین مقالات و مستندات علمی پژوهشی و با توجه به نیاز روز کشور در جهت ارتقاء سطح کیفیت تشخیص و درمان است که توسط تیم مجرب و با سابقه ی فنی انجام میگردد. کلیه فعالیت های شرکت تحت نظارت مستقیم وزارت بهداشت و ادراه ی کل تجهیزات پزشکی کشور و نمایندگان قانونی آنها در استان است .

پیام مدیر عامل:

با سلام و عرض ادب و احترام؛

امید است به لطف خداوند و تلاشهای خستگی ناپذیر اعضای شرکت مدیران ارشد ، تیم فنی و تیم فروش فعالیتهای شرکت سامانه پیشگام طب آراز گامی موثر در سیستم تجهیزات پزشکی کشور و ارتقاء و بهبود شرایط درمان برای پزشکان محترم و بیماران عزیز قرار بگیرد. به امید روزی که کشور عزیزمان ایران در صنعت تجهیزات پزشکی به خود کفایی نائل شود و با حمایت مسئولین عالی رتبه از تولیدات داخلی وابستگی به تجهیزات وارداتی به حداقل برسد.

تعدادی از پروژه های انجام شده شرکت ما :